Koncerty – Gospoda Rycerska pod Grunwaldem

Koncerty

Kilka razy w roku fani muzyki popularnej goszczą w naszych progach świetnie się bawiąc. W Gospodzie Rycerskiej pod Grunwaldem wystąpiły już takie gwiazdy jak Stereo, Mig, Extazy czy Defis.

Aktualności, archiwum koncertów oraz imprez tanecznych znajdziesz na naszej stronie facebooka

 

Planowane koncerty

Top Girls

Top Girls

3.05.2018

3 maja 2018 roku zapraszamy na koncert zespołu TOP GIRLS. Trzy niezwykle uzdolnione i atrakcyjne wokalistki Paulina, Justyna i Angelika zagrają na naszej scenie takie przeboje jak „Czeski film”, „Mleczko” i ostatni hit „Zakochana”.

Bilety 20 zł

Defis

Defis

6.01.2017

Zespół Defis wystąpił na deskach Gospody Rycerskiej pod Grunwaldem dwukrotnie: na rozpoczęcie i zakończenie Karnawału 2017 między innymi z Hitem Lata 2015 „Niespotykany kolor oczu masz”, oraz „Jeden gest”, „Lek na życie”, „Wciąż o Tobie mam sny”. Mający zaledwie 22 lata lider zespołu Karol Zawrotniak już należy do grona najjaśniej świecących gwiazd disco polo/dance.

Mig

Mig

30.09.2016

Mig – zespół disco polo uwielbiany w całej Polsce bawił u nas ze swoimi największymi przebojami : „Wymarzona”, „Nie ma mocnych na Mariolę”, „Jej dotyk” czy „Będę przy Tobie”, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym You Tube. Zespół MIG w 2000 roku utworzyła czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski.